Wonen in Hartje Schijndel!
Midden in het gezellige dorpshart van Schijndel wordt aan de Hoofdstraat 4 appartementen, 2 commerciële ruimten en 1 hobbyruimte/magazijn gerealiseerd. Een kleinschalig complex met appartementen in diverse afmetingen. In de directe omgeving vindt u een ruim aanbod aan winkels, horeca, cultuur en andere voorzieningen, zoals scholen en sportaccommodaties.
Kortom een heerlijke plek om te wonen!
De Oude Smidse, gelegen aan de Hoofdstraat, bestaat uit 4 appartementen, 2 commerciële ruimten en 1 hobbyruimte/magazijn verdeeld over 4 bouwlagen. De commerciële ruimten zijn gelegen op de begane grond en hebben een eigen voordeur aan de Hoofdstraat. De appartementen zijn op de eerste en tweede verdieping gelegen en kunnen middels een lift of trap vanuit de entree worden bereikt. De entree is bereikbaar via de Hoofdstraat en de achterzijde van het gebouw.
Alle appartementen beschikken over 2 slaapkamers, een fijne loggia aan de straatzijde, eigen berging en twee eigen parkeerplaatsen, één in de parkeergarage en één op het achterterrein. 2 appartementen bevinden zich op de eerste verdieping en 2 appartementen bevinden zich op de tweede verdieping en zijn voorzien van een zolderverdieping.
Op het achterterrein staat een bestaande hobbyruimte/magazijn van circa 69 m². Deze ruimte beschikt over een eigen nutsaansluitingen, sanitaire voorzieningen en één eigen parkeerplaats.
Koop aanneemsom van: | € 349.000,- |
Koop aanneemsom tot en met: | € 389.000,- |
Maten | |
---|---|
Inhoud van: | 282 m3 |
Inhoud tot en met: | 429 m3 |
Woonoppervlakte van: | 94 m2 |
Woonoppervlakte tot en met: | 148 m2 |
Ik kan me zo voorstellen dat u dit prachtige project in het echt wil bekijken. Of toch nog een vraag heeft.
Samen komen we er zeker uit.